SANCAKTEPE'DE İYİLİK YAĞMURU YAĞDI - Sancaktepe NewsSancaktepe News

SON DAKİKA

SANCAKTEPE’DE İYİLİK YAĞMURU YAĞDI

Bu haber 08 Ocak 2022 - 17:56 'de eklendi ve 132 views kez görüntülendi.

Sancaktepe’de ihtiyaç sahibi 1750 öğrenciye mont ve bot dağıtımı yapıldı.

 “Sıcak Bir İyilik” sloganıyla Sancaktepe Kaymakamlığı ve Sancaktepe Belediyesi iş birliğiyle hayata geçirilen kış destekleri kapsamında; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi 1750 öğrenciye mont ve bot dağıtım töreni düzenlendi.

Düzenlenen törene;  Sancaktepe Kaymakamı Ahmet Karakaya, Belediye Başkan Yrd. Nazım Çiftçi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş, Sancaktepe Müftüsü Muammer Turan, Sancaktepe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ali Özdemir, Sosyal Hizmet Merkezi Müdür Alper Alp, İlçe Malmüdürü Meral Alver, Kızılay Sancaktepe Şube Müdürü Abdulmecit Zengin ve okul müdürleri katıldı.

“BU İYİLİK KAMPANYALARI DEVAM EDECEK”

Törende kısa bir konuşma yapan Sancaktepe Kaymakamı Ahmet Karakaya, “ Kaymakamlığımız ve Belediyemiz iş birliğiyle hayata geçirdiğimiz bu güzel proje ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından 46 okulumuzda belirlenen ihtiyaç sahibi 1750 öğrencimize kışlık kıyafet ve bot dağımı yapacağız. Projemize destek veren tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyor, devletimizin tüm imkânlarıyla bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın özellikle de geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğimizi belirtmek istiyorum” dedi.

Törenin ardından Okul müdürlerine teslim edilen, kışlık giysiler ve botlar öğrencilere dağıtıldı.