26 MART TARİHİ TÜRKİYE'DE BİR İLK - Sancaktepe NewsSancaktepe News

SON DAKİKA

26 MART TARİHİ TÜRKİYE’DE BİR İLK

Bu haber 16 Şubat 2022 - 11:46 'de eklendi ve 147 views kez görüntülendi.

Temiz Toplum Derneği ‘Her İnsan Bir Dünyadır’ Sempozyumu için çalışmalarına devam ediyor.

‘Her İnsan Bir Dünyadır’ Sempozyumu ve ‘Temiz Toplum Yolunda Sancaktepe’ Çalıştayı Sancaktepe Temiz Toplum Derneği 26 Mart tarihinde Kadir Topbaş Kültür Merkezinde düzenleneceği ‘Her İnsan Bir Dünyadır’ Sempozyumu ve ‘Temiz Toplum Yolunda Sancaktepe’ Çalıştayı için hazırlıkları devam ediyor.

Yaptıkları çalışmalar ile adından söz ettiren Sancaktepe Temiz Toplum Derneği 26 Mart tarihinde Kadir Topbaş Kültür Merkezinde düzenleyeceği ‘Her İnsan Bir Dünyadır’ Sempozyumu ve ‘Temiz Toplum Yolunda Sancaktepe’ Çalıştayı için toplantı gerçekleştirdi. Sancaktepe Temiz Toplum Lideri Halit Soytürk, Bilim Kurulu Üyesi ve Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nurettin Yiyit, Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Alpaslan Tanoğlu, ve Arşiv Uzmanı Tarihçi Savaş Songur Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir araya gelerek Yapılacak Sempozyum ve Çalıştayın son şeklini verdiler.

“TÜRKİYE’DE BİR İLK”

Bağımlılığın yarınlar için büyük bir tehlike olduğunu dile getiren Sancaktepe Temiz Toplum Lideri Halit Soytürk, “tüm çalışmamız temiz bir yarınlar için. 26 Mart tarihinde gerçekleştireceğimiz Sempozyum ve Çalıştayımız alanında Türkiye’de bir ilk olacak. Alanlarında yaptıkları çalışmalar ile her zaman Sancaktepe adına onur duyduğum hocalarımın programa katkıları büyük. Sancaktepe için önemli bir program icra edeceğiz. Sevdamız Sancaktepe, Umudumuz Yarınlarımız ve tüm çalışmamız daha güzel Sancaktepe’mizin yarınları için” ifadelerini kullandı.