107.YILINDA BİSİKLETLE ÜSKÜDAR'DAN ÇANAKKALE'YE SAYGI TURU - Sancaktepe NewsSancaktepe News

SON DAKİKA

107.YILINDA BİSİKLETLE ÜSKÜDAR’DAN ÇANAKKALE’YE SAYGI TURU

Bu haber 23 Mart 2022 - 21:34 'de eklendi ve 68 views kez görüntülendi.

Bir bisiklet turu ile geleneksel dostluğumuzun canlılığını herkese hatta tüm dünyaya duyurmak mümkün. Aynı zamanda turizm ekosistemine de bir şekilde destek ve katkı sağlamakta bisiklet. Bu minvalde 30 Kadar Bisikletli ile Üsküdar Şemsipaşadan Çanakkaleye Saygı Turu Gerçekleştirdi.

Üsküdar Bisiklet Peleton Spor Kulübü ve Üyeleri 30 kadar bisiklet sever ile yaklaşık 300 KM Bisiklet sürdü. Bu Bisiklet turunda önce Tekirdağ Süleymanpaşa ardından Çanakkale Şehitlik Abidesi ile Bisiklet Turunu Tamamladı.

Kulüp Başkanı Erdeniz Saraç verdiği demekçe; Öncelikle 107.Yılında Başta Çanakkale Şehitlerimiz olmak üzere, vatan için bayrak için şehit olmuş askerlerimize rahmet diliyorum.Bu tur ile birlikte yakın gelecekte “tourkıedefrınds” projemizi de yine Üsküdar’dan başlatıp ülkemizin bir çok şehrinde bu meşaleyi devam ettirmek istiyoruz.Daha önce Avrupa’dan ülkemize ziyaret etmemiş bisiklet sevenler ile bu dostluk köprüsünü kuracağız.Bu ve önceki etkinliklerimizde başta Üsküdar Belediyemiz olmak üzere ana sponsorumuz FLY ANKA TURİZM VE  SEYAHAT ACENTASI’na teşekkür ediyoruz.” dedi.