SANCAKTEPELİ ÖĞRENCİLERE HALE BAĞCE ÖZBAŞ'TAN KARNE MESAJI - Sancaktepe NewsSancaktepe News

SON DAKİKA

SANCAKTEPELİ ÖĞRENCİLERE HALE BAĞCE ÖZBAŞ’TAN KARNE MESAJI

Bu haber 16 Haziran 2023 - 12:49 'de eklendi ve 77 views kez görüntülendi.

Bugün yurt genelinde okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 19 milyon öğrenci karne alarak yaz tatiline girdi. 6 Şubat 2023’te başlayan ikinci dönem sona ererken, öğrenciler, eğitim öğretim yılının yorgunluğunu yaz tatilinde atmaya çalışacaklar.

Bu bağlamda karnelerini alan öğrencilere resmi sosyal medya hesabından bir tebrik mesajı paylaşan Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale BAĞCE ÖZBAŞ şu ifadeleri kullandı.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Bütün yıl çok çalıştınız, çok yoruldunuz. Bilin ki sizler aldığınız notlardan çok daha kıymetlisiniz. Tatil boyunca dinlenmeyi, kitap okumayı ve yeni şeyler öğrenmeyi ihmal etmeyin. Hayatı ve doğayı keşfedin. Toprağa düşen yağmur tanesi gibi canlılık katın geçtiğiniz her yere.

Kıymetli Velilerimiz,

Geleceğimizin güvencesi çocuklarımızın ilk öğretmenleri anne ve babalarıdır. Sizlerin bu bilinç ile öğrencilerimizin yanında olduğunuzu bilmemiz bizlere güç veriyor. Çocuklarınızla yaz mevsimi gibi sıcacık ve neşeli bir tatil dilerim.

Değerli Meslektaşlarım,

Tüm öğrencilerimize dünyanın en nadide gülü olmaya namzet gözüyle bakıp onları özenle yetiştiyorsunuz. “Türkiye Yüzyılı”nın inşası yolunda yaptığınız katkılar ve gerçekleştirdiğiniz fedakârlıklar için hepinize teşekkür ediyorum.

Sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir tatilin ardından yeniden aynı heyecanla buluşmak üzere… İyi tatiller.