SANCAKTEPE’DE ŞEHİTLER İÇİN KURAN-I KERİM TİLAVETİ - Sancaktepe NewsSancaktepe News

SON DAKİKA

SANCAKTEPE’DE ŞEHİTLER İÇİN KURAN-I KERİM TİLAVETİ

Sancaktepe Kaymakamlığı ve Sancaktepe Belediyesi tarafından Yenidoğan Merkez Camiinde Pençe Kilit Operasyon bölgesinde Şehit düşen 12 kahraman vatan evlatları için ve tüm Şehitlerin ruhlarına Kuran-ı Kerim Tilaveti ve Mevlid-i Şerif okutuldu. Kaymakam Ahmet Karakaya, Belediye Başkanı Şeyma Döğücü gül suyu ve lokum ikram etti.

Bu haber 29 Aralık 2023 - 2:09 'de eklendi ve 80 views kez görüntülendi.

SANCAKTEPE

Sancaktepe’de Şehitler için Kuran-ı Kerim Tilaveti ve Mevlid-i Şerif okutuldu. 23 Aralık 2023 Cumartesi günü Türkiye’nin PKK’ya karşı Irak Kürt bölgesinde yürütülen Pençe-Kilit Harekatı‘nda Hain saldırı sonucu Şehit düşen 12 askerimiz için Kuran-ı Kerim Tilaveti ve Mevlid-i Şerif okundu.

 

Sancaktepe Kaymakamlığı ve Sancaktepe Belediyesi tarafından Yenidoğan Merkez Camiinde Pençe Kilit Operasyon bölgesinde Şehit düşen 12 kahraman vatan evlatları için ve tüm Şehitlerin ruhlarına Kuran-ı Kerim Tilaveti ve Mevlid-i Şerif okutuldu.  Kaymakam Ahmet Karakaya, Belediye Başkanı Şeyma Döğücü gül suyu ve lokum ikram etti.

 

Sancaktepe Yenidoğan Merkez Camiinde Pençe Kilit Operasyon bölgesinde Şehit düşen 12 kahraman vatan evlatları için ve tüm Şehitlerin ruhlarına Kuran-ı Kerim Tilaveti ve Mevlid-i Şerif okutulduğu programda katılımcılara gül suyu ve lokum ikram edildi. Programa; Kaymakam Ahmet Karakaya, Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcıları Ercan Kadar, Gökhan Erdoğan, AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Sabit Karaman, ilçe birim müdürleri ve çok sayıda vatandaşımız katıldığı programda Kuran-ı Kerim Tilaveti ve Mevlid-i Şerif okunduktan sonra Sancaktepe İlçe Müftüsü Ertuğran Mehmet Soylu dua ettirdi.

 

 

Sancaktepe Kaymakamı Ahmet Karakaya ve Belediye Başkanı Şeyma Döğücü vatandaşlara gül suyu ve lokum ikram ederken “Şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet; ailelerine, yakınlarına ve aziz milletimize sabırlar diliyorum. Ruhları şâd, mekanları cennet olsun” ifadelerini kullandılar.

 

23 ARALIK 2023 TARİHİNDE HAİN SALDIRIDA ŞEHİT OLAN ASKERLERİMİZİN İSİMLERİ VE MEMLEKETLERİ 

Uzm. Çvş. Abdülkadir İYEM – Şanlıurfa

Uzm. Çvş. Ahmet ARSLAN – Yozgat

Söz. Er Cebrail DÜNDAR – Mardin

Söz. Er Semih YILMAZ – Kırıkkale

Söz. Er Kemal ASLAN – Elazığ

Söz. Er Enes BUDAK – Ağrı

Piyade Uzman Onbaşı İsmail YAZICI – Zonguldak

Piyade Sözleşmeli Er Yasin KARACA – Tokat

Piyade Sözleşmeli Er Çağatay ERENOĞLU – Sinop

Piyade Sözleşmeli Er Emre TAŞKIN – Malatya

Piyade Teğmen Ramazan GÜNAY – Afyonkarahisar

Piyade Uzman Çavuş Mehmet SERİNKAN – Denizli