LGBT VEBASI 3 (DÖNÜŞÜM TERAPİLERİ) - Sancaktepe NewsSancaktepe News

SON DAKİKA

LGBT VEBASI 3 (DÖNÜŞÜM TERAPİLERİ)

Bu haber 11 Kasım 2023 - 11:24 'de eklendi ve 137 views kez görüntülendi.

Siyonizm Dişlerini Gösterip Gerçek Yüzünü Dünyadan Saklamayıp İnsanlık İçin Tarih Boyunca ve Şuan!  Günümüzde Filistin’de Kendilerinden olmayan Çoluk çocuk, yaşlı genç, kadın sivil ayırımı yapmadan canavarca hislerle yaptıkları ile ne kadar tehlikeli olduğunu gösterdiği günümüzde, Siyonizm’in sapık emellerine ulaşmaları amacıyla bir ideoloji olarak kurguladıkları LGBT olaylarına safi insan hakkı gözlüğüyle bakma saçmalığından kurtulup, bu bataklığa düşürdükleri evlatlarımızı çıkartmak için yapılması gerekenleri acil olarak yapmamız gerektiği gerçekliğiyle  ‘’Dönüşüm Terapilerini’’ Bir An Önce Hayata Geçirmemiz Gerektiğinin acil ikazını yaparak konuya girmek isyiorum.

Bir birey düşünün normal hayatını yasarken bir şekilde LGBT Bataklığa düşmüş, bu kişi bu bataklık içirişinde bulunduğu sürede, intihar etme riski normal kişilere kıyasla 8 kat daha fazla ve kendi aralarında % 45 intihara meyilli haldeler. LGBT İdeolojisinin tuzağına düşen kişilerin yüzde % 60 yakını uyuşturucunun bir türevini kullanıyor. Bir şekil de uyuşturucuya bulaşmış bireyler olarak aynı oranların üzerinde diğer suçların içerisinde kendilerini buluyorlar.

Kişiyi LGBT batağından çıkartmak için yapılan çalışmalar bütününe ‘’Dönüşüm Terapileri’’ diyoruz, bu çalışmalarda, bireyin hem fiziksel rahatsızları hem de psikolojik rahatsızlıkları ön plana alınarak gerekli destekler verilmektedir. Ülkemizde ilk defa Temiz Toplum Derneği olarak gündeme getirdiğimiz dönüşüm terapileri uygulandığı ülkelerdeki tedavi etme oranı  % 80 gibi yüksek bir yüzdeye sahip olduğu için bizim ülkemizde de LGBT ideolojisinin ağına düşürdüğü evlatlarımızı dönüşüm terapileri ile normal hayatlarına döndürme faaliyetlerine acil olarak başlamamız gerekmektedir.

Selamünaleyküm Sağlıcakla Kalın…

Mehmet DEMİRimza1907@gmail.com