TÜM GENÇLERİMİZİ İYİLİK HAREKETİNE BEKLİYORUZ -Sancaktepe News

SON DAKİKA

TÜM GENÇLERİMİZİ İYİLİK HAREKETİNE BEKLİYORUZ

Bu haber 24 Nisan 2021 - 16:06 'de eklendi ve 141 views kez görüntülendi.

İnsan ve Medeniyet Hareketi Sancaktepe Derneği Çocuklar için Ramazan Şenliği düzenledi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destekleme Programı Proje Aksiyon eğitimi kapsamında İnsan ve Medeniyet Hareketi Sancaktepe Derneği tarafından hazırlanan Ramazan Şenliğinde gençler tarafından hazırlanan tebessüm paketleri Samandıra meydanında çocuklara dağıtıldı. 

Proje Aksiyon eğitiminde yer alan Fiil İçinde Faal Olmak başlıklı gönüllülük çalışmaları kapsamında düzenlenen Ramazan Şenliği için gençler tarafından hazırlanan tebessüm paketleri Samandıra meydanında çocuklara dağıtan İnsan ve Medeniyet Hareketi Sancaktepe Derneği proje koordinatörü Ahmed Oflaz, “tüm gençlerin bu iyilik hareketine katılarak muhtaçlara fiziki destek olabilir” ifadelerini kullandı.

“TÜM GENÇLERİMİZİ İYİLİK HAREKETİNE BEKLİYORUZ”

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destekleme Programı kapsamında Proje Aksiyon eğitim çalışmasına devam eden İnsan ve Medeniyet Hareketi Sancaktepe Derneği proje koordinatörü Ahmed Oflaz, Ramazan Şenliği için gençler tarafından hazırlanan tebessüm paketleri Samandıra meydanında çocuklara dağıtımında gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Amaçlarının gençleri sadece Allah Rızası için yapılan gönüllülük çalışmalarına katmak ve çocuklarda bir ramazan bilinci oluşturmak olduğunu dile getiren İnsan ve Medeniyet Hareketi Sancaktepe Derneği proje koordinatörü Ahmed Oflaz, “Ramazan boyunca ve daha sonrasında bu tür gönüllülük faaliyetlerine devam edeceğiz. Önümüzde ki haftalarda yine gençlerle, Kızılay Tuzla deposunda hijyen kiti paketleme ve ihtiyaç sahiplerine gıda paketi dağıtım çalışmalarına katılacağız. Şartları müsait olan tüm gençlerin bu iyilik hareketine katılarak muhtaçlara fiziki destek olabilirler. Bu tür sosyal faaliyetlere katılmak isteyen gençlerimizin bizlerle 0545 659 22 90 nolu telefonla bizlere katılabilirler” ifadelerini kullandı.