Sancaktepe NewsSancaktepe News

SON DAKİKA

SOYTÜRK, RAMAZAN KAN VE GÖZYAŞININ DİNMESİNE VESİLE OLSUN

Bu haber 01 Nisan 2022 - 21:56 'de eklendi ve 133 views kez görüntülendi.

Temiz Toplum Derneği Sancaktepe Lideri ve Cadde ve Sancaktepe News Gazetemizin Genel Müdürü Halit Soytürk’ten Başı Rahmet, ortası Mağfiret ve sonu Cehennemden kurtuluşa vesile olan Ramazan’ı Şerif ayı vesilesiyle bir mesaj yayınladı.  

‘Her İnsan Bir Dünyadır Semineri ve Temiz Toplum Yolunda Çalıştayı ile Sancaktepe’nin yarınları için büyük çalışma yaptıklarını dile getiren Cadde ve Sancaktepe News Gazetemizin Genel Müdürü ve Temiz Toplum Derneği Sancaktepe Lideri Halit Soytürk, “26 Mart tarihinde yaptığımız ilçemiz özelinde ilk olan Seminer ve Çalıştayımıza desteklerini esirgemeyen ve programa katılan herkese teşekkür ediyorum. Ramazan’ı Şerif vesilesiyle yapacak olacağımız çalışmalarımız hayırlara vesile olsun”.

İki yıldır Ramazan’ı Şerifin manevi ruhundan uzak geçirildiğini dile getiren Soytürk, “Ayrıca Covid-19 nedeniyle tüm dünyada ve ülkemizde alınan tedbirler vesilesiyle Ramazan ayını Ramazan’ı şerifin manevi ruhundan uzak olarak iki yıl geçirdik. Her yıl olduğu gibi İslam coğrafyasında kan ve göz yaşının aktığını bu Ramazan da da görüyoruz. Bu Ramazan vesilesiyle başta İslam coğrafyası olmak üzere tüm dünyada kan ve göz yaşının dinmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.