‘SENDE BİR ÇOCUK SEVİNDİR’ KAMPANYASINA YENİAD DAN DESTEKSancaktepe News

SON DAKİKA

KONUŞABİLİRMİYİZ…

GÜNDEM, YAZAR, YAZARLAR

‘SENDE BİR ÇOCUK SEVİNDİR’ KAMPANYASINA YENİAD DAN DESTEK

Bu haber 31 Mayıs 2020 - 16:48 'de eklendi ve 12 views kez görüntülendi.

 ‘SENDE BİR ÇOCUK SEVİNDİR’ KAMPANYASINA YENİAD DAN DESTEK

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı’nın çocuklar için başlattığı “sende bir çocuk sevindir” kampanyasına YENİAD’dan destek geldi.

Koranavirüs salgını ile mücadele sürecinde sokağa çıkma yasağı kapsamında olan çocuklar için  “sende bir çocuk sevindir” kampanyası yapan Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı’nın çağrısına Yeni Bir Dünya Sanayici ve İşadamları Deneği (YENİAD) hazırlanan çeşitli oyuncak setleri ile kampanyaya destek verdi.

YENİAD, ‘SENDE BİR ÇOCUK SEVİNDİR’

Çeşitli yaşlarda çocuklar için oyuncak setleri hazırlayarak Kahta Belediyesi kargo göderen Yeni Bir Dünya Sanayici ve İşadamları Deneği (YENİAD)’tın sosyal medya hesabından “Kahta Belediye Başkanımız İbrahim Yusuf Turanlı’nın başlatmış olduğu ‘Sende Bir Çocuk Sevindir’ kampanyasına destek olduk. Dernek olarak hazırladığımız çeşitli guruplardan oluşan oyuncak setleri ile Kahta Belediye Başkanı Sayın İbrahim Yusuf Turanlı’nın düzenlediği kampanyaya bizde destek veriyoruz. Hediyelerimiz yola çıkmıştır. Çocuklarımızın güzel günlerde kullanması dileğiyle” ifadelerini kullandı.