SARIGAZİ SPOR AYDIN GÜLMEZİ UNUTMADI - Sancaktepe NewsSancaktepe News

SON DAKİKA

SARIGAZİ SPOR AYDIN GÜLMEZİ UNUTMADI

Bu haber 03 Ağustos 2021 - 21:22 'de eklendi ve 306 views kez görüntülendi.

Sarıgazi Spor Kulübü geçen sene koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden kulübün yönetim kurulu üyesi anısına futbol turnuvası düzenledi.

Sarıgazispor Kulübü Yine anlamlı bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Geçen sene koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden kulübün yönetim kurulu üyesi anısına futbol turnuvası düzenledi. Turnuvaya ilgi büyük oldu. Merhum Aydın Gülmez yad edilirken katılımcılar, Pandemi döneminde bir araya gelme fırsatı buldu. Sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Siyasi parti ilçe başkanları, iş adamları, basın mensupları, spor severler ve minik sporcuların aileleri yaz sıcağında turnuva katılım göstermeleri oldukça anlamlı programda Sancaktepe News TV canlı yayını ile ortak oldu.

CANLI YAYIN 1

Turnuvaya; Sarıgazi spor, Sancaktepe Spor Kulübü, Yenidoğan Spor kulübü, Zigana Spor, Samandıra Spor Kulübü, Ortadağ ve Sancaktepe Belediye Gençlik Kulübü takımları katıldı. Eleme usulü ile yapılan müsabakalarda kazanan dostluk oldu. Turnuvanın sonunda ise Merhum Aydın Gülmez’in arkadaşlarının kendi aralarındaki müsabakası sahne aldı.

CANLI YAYIN 2

Oldukça çekişmeli geçen müsabakada yine dostluk ve arkadaşlık kazandı. Son derece renkli ve heyecana sahne olan turnuvada, katılımcılara madalya ve plaketlerde takdim edildi. Hem minik oyunculara hem de, kulüp yöneticilerine, basın mensuplarına ve katlı sunan katılımcılara madalya ve plaket takdim edildi. Bu anlamlı organizasyona ev sahipliği yapan Sarıgazi Spor Kulüp Başkanı Serdar Turhan, katılımcılara teşekkür ederken, ‘’ Dostumuz, merhum yönetim kurulu üyesi arkadaşımız Aydın Gülmez’e tekrar rahmet diliyorum. Bu turnuva ile kendisini anmak istedik. İşinden, hastalığından ve şehir dışında olupta gelmek isteyip, kalpleri bizimle olan herkese, yönetimim adına teşekkür ederim.  Bu sıcak Temmuz gününde yanımızda olan herkese minnet duygularımı iletiyorum’’ dedi.