LEZZETİN MERKEZİ AÇILDI - GÜNDEM Sancaktepe NewsSancaktepe News

SON DAKİKA

LEZZETİN MERKEZİ AÇILDI

Bu haber 04 Temmuz 2020 - 16:34 'de eklendi ve 421 views kez görüntülendi.

LEZZETİN MERKEZİ AÇILDI

Dönerde farklı Lezzeti ve tadı ile Sancaktepe’lilerin hizmetine giren ‘Merkez Döner’ Demokrasi Caddesinde açıldı.

Sancaktepe Demokrasi Caddesinde Nurettin Mengükan’ın sahibi olduğu Merkez Döner, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Ayyıldız, Ahmet Yılmaz, AK Parti Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Hasan Basri Cengiz ile birlikte Nurettin Mengükan ve misafirler ile birlikte açılışını yaptı.

HAYIRLI OLSUN

Merkez Dönerin açılışında yaptığı konuşma da Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yılmaz, “Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. İlçemize işyeri açan Nurettin Mengükan beye teşekkür tebrik ederim. Buradan Demokrasi Caddesine bir müjdeli haber vereyim. Caddemizi Pazartesi günü başlayacağımız tadilat ile yeniliyoruz.. Demokrasi caddesinde yapacağımız yenileme çalışmasında Demokrasi Caddemizde bulunan esnaflarımızı yoracağız. Yapacağımız çalışmayı kısa zamanda tamamlayacağız” ifadelerini kullandı.

DEMOKRASİ CADDESİNDE LEZZETİN MERKEZİ AÇILDI

Farklı tat ve lezzeti ile Demokrasi Caddesinde açılan Merkez Döner, Et ve Tavuk Döner çeşitleri, Köfte ve ciğeri ile tüm Sancaktepe Halkının hizmet vermeye başladı. Merkez Döner Ev ve İşyerlerine paket servisi vermektedir. Paket servis için 0216 622 71 71 ve 0536 846 09 36 nolu telefonlar ile sipariş verebilirsiniz. Merkez Döner adres İnönü Mahallesi Demokrasi Caddesi No:3 Sarıgazi Sancaktepe adresinde.