K.V.K. STORE SARİGAZİ’DE AÇILDI - Sancaktepe NewsSancaktepe News

SON DAKİKA

K.V.K. STORE SARİGAZİ’DE AÇILDI

Bu haber 04 Temmuz 2020 - 16:25 'de eklendi ve 960 views kez görüntülendi.

K.V.K. STORE SARİGAZİ’DE AÇILDI

Sancaktepe Demokrasi Caddesinde açılışa özel yaptığı kampanyayla adından söz ettiren K.V.K. STORE kurdele kesimi ile Sancaktepe’lilerin hizmetine girdi.

K.V.K. STORE’nin 6. Şubesinin Sancaktepe Sarıgazi Demokrasi Caddesinde yapılan açılışın da Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Ayyıldız, Ahmet Yılmaz, AK Parti Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Hasan Basri Cengiz, K.V.K. STORE’nin sahipleri Murat Engin ve Samet Kaya birlikte yaptı.

İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

Açılışta yaptığı konuşmada bol kazançlı bereketli olmasının temennisinde bulunan Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız, “İlçemize istihdam sağlayan ve bu dönemde cesaret gösteren kardeşlerimi kutluyorum. İş yerlerinin kapandığı bir dönemde iş yeri açmak cesaret işidir.  Kendilerinden Allah razı olsun. İstihdam sağlayarak bir kişiye dahi ekmek yedirmek kadar güzel bir şey yoktur. Açmış olduğumuz iş yerimizin Sancaktepe için hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

KALİTENİN VE GÜVENİN ADRESİ

Kalitenin ve güvenin adresini Sancaktepe’ye taşıyan Murat Engin ve Samet Kaya’nın K.V.K. STORE’nin 6. Şubesinin Sancaktepe Sarıgazi Demokrasi Caddesinde açtılar. Açılışa özel yaptıkları kampanyada Xiaomi Redmi Note 8 2.699 TL yerine 2.399 TL ye satışa sunuldu. K.V.K. Store garantisi ile İpone, Samsung, Huaweı, Oppo, General Mobıle ve Xiaomi satış ve teknik servisi verilmektedir. Tüm kredi kartlarına 12 Taksit İmkanı sağlayan firma hat üzerine 12 taksit imkanı sunmaktadır. K.V.K. teknik servisi vermektedir.

K.V.K. STORE Cep telefonu Satış Mağazası Atatürk Mahallesi Demokrasi caddesi No: 2 C Sancaktepe Adresinde hizmet vermeye başladı.