GELECEK PARTİSİ KONGRESİNDEN AK PARTİ’YE GÖNDERME - Sancaktepe NewsSancaktepe News

SON DAKİKA

GELECEK PARTİSİ KONGRESİNDEN AK PARTİ’YE GÖNDERME

Bu haber 31 Ağustos 2021 - 8:39 'de eklendi ve 83 views kez görüntülendi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, İstanbul İl Başkanlığı’nın çalışmaları  kapsamında önce Sarıyer Rumeli Feneri’nde balıkçıların sorunlarını dinledi. Daha sonra partisinin Arnavutköy İlçe Kongresi’ne katıldı.

 “ANCAK BİZİ TAKİP EDERSİNİZ BAŞINIZ DÖNER”

Davutoğlu’na Arnavutköy’de coşkulu bir kalabalık  tarafından karşılarken, Kongrede Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin Ak Parti’ye farklı bir göndermede bulundu. İl Başkanı Şahin yaptığı konuşmada  Ak Parti İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’ye seslenerek; “Genel Başkanımızla birlikte Rumeli Feneri’neydik. Oraya gideceğimiz bir hafta önceden belliydi, 3-4 gün önceden pankartlarımız asıldı. Bir vatandaşımız çok önemli bir şey söyledi. Sayın Başbakanım Gelecek Partisi’nin geleceğini bildikleri için dün burayı iktidar partisinin il başkanı ziyaret etti dedi. Ben şimdi mevkidaşıma buradan bir mesaj vermek istiyorum. Sayın başkan gittiğimiz her yere gidecekseniz; daha yapacak çok işiniz var. Gittiğimiz her yere adım atmaya çalışacaksınız; başınız dönecek, yorulacaksınız, takatiniz yetmeyecek. Ancak bizim yetecek; çünkü bizim gençliğimiz var, heyecanımız var, motivasyonumuz var. Biz buna güveniyoruz” dedi.

 Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu da yaptığı konuşmada “Eylül ayından itibaren bütün Türkiye’de çalışma temposunu artıracağız. Türkiye’yi karış karış gezerek vatandaşımızla kucaklaşacağız” mesajı verdi.

Kongre sonucunda Gelecek Partisi Arnavutköy İlçe Başkanlığına Cezmi Köse seçildi.