GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜ BÜYÜTECEK GİRİŞİM! Sancaktepe NewsSancaktepe News

SON DAKİKA

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜ BÜYÜTECEK GİRİŞİM!

Bu haber 23 Haziran 2022 - 13:17 'de eklendi ve 156 views kez görüntülendi.

SANCAKTEPE NEWS CADDE NEWS

Gayrimenkul sektörünü yurtiçi ve yurtdışında geniş bir pazara ulaştıracak franchise gayrimenkul sistemi sunan Redwoork, sektörün büyümesine katkı sağlayacak.

Redwoork Türkiye Marka Direktörü Çağatay Üçsu, “Redwoork ile gayrimenkul sektörüne yeni bir model getiriyoruz. Ülkenin yedi bölgesinde, Avrupa ülkelerinde ve Körfez ülkelerinde açacağımız ofislerimizde yüzlerce gayrimenkul danışmanı istihdam edeceğiz” dedi.

Gayrimenkul sektörünü yurtiçi ve yurtdışında geniş pazarlara ulaştıracak franchise gayrimenkul sistemi Redwoork yüzlerce danışmanı ile hizmet vermeye başladı. İstanbul ve Bursa başta olmak üzere birçok şehirde kendi ofisleri ile hizmet vermeye başlayan Redwoork, gayrimenkul sektörünü büyütecek bir girişim olarak öne çıkıyor. Kendi ofislerinin yanı sıra birçok şehirde franchise modeli ile büyüyen Redwoork, aynı zamanda esnek çalışmaya da müsait. Tam zamanlı ya da esnek çalışmak isteyen gayrimenkul danışmanlarına iş ve ofis imkânı sunuluyor. Gayrimenkul danışmanları Avrupa standartlarında hazırlanmış ofislerdeki imkanlardan faydalanabiliyor, müşterileriyle görüşmelerini ofiste gerçekleştirebiliyor. Danışman sayısının yıl içerisinde binin üzerine çıkması bekleniyor.

Redwoork Türkiye Marka Direktörü Çağatay Üçsu

“Gayrimenkul sektöründeki satış oranın artmasına ciddi katkıda bulunacak”

Redwoork Türkiye Marka Direktörü Çağatay Üçsu, “Redwoork ile gayrimenkul sektörüne yeni bir model getiriyoruz. Ülkenin yedi bölgesinde, Avrupa ve körfez ülkelerinde açacağımız ofislerimizde yüzlerce gayrimenkul danışmanı için kazanç kapısı sağlayacağız. Türkiye genelinde ofislerimiz hem danışmanlarımızın kullanımına hem de yatırımcılara hizmet vermeye başladı. Redwoork olarak kendi ofislerimizde ve franchise ofislerimizle istikrarlı bir büyüme hedefliyoruz” diye konuştu.

“Avrupa’da ve Körfez ülkelerinde ofis açacağız”

Yurtdışında yaşayan Türklerin en fazla yatırımı gayrimenkule yaptığına dikkat çeken Üçsu, “ABD, Hollanda, Almanya ve İngiltere başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde ofis açmayı planlıyoruz. Bu sayede doğru zamanda doğru yatırım ile buluşturmuş olacağız. Ayrıca yurt dışındaki yerli ve yabancı yatırımcılara aracılık etmiş olacağız. Redwoork olarak tecrübeli danışmanlarımız ve yenilikçi vizyonumuz ile gayrimenkul sektöründeki satış oranın artmasında ciddi katkıda bulunacağız” şeklinde konuştu.

“Önümüzdeki yıl turizm ve konaklama yatırımı yapacağız”

Redwoork olarak yatırımlarına devam edeceklerini belirten Üçsu, “Yatırımlarımıza sürekli yenisini ekleyerek devam edeceğiz. Önümüzdeki yıl turizm ve konaklama alanlarında hizmet verecek yeni yatırımlar planlıyoruz” ifadelerini kullandı.