FSM ŞİRKETLER GRUBUNDAN ÖRNEK DAVRANIŞ - Sancaktepe NewsSancaktepe News

SON DAKİKA

FSM ŞİRKETLER GRUBUNDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Bu haber 31 Mart 2020 - 19:40 'de eklendi ve 114 views kez görüntülendi.

FSM ŞİRKETLER GRUBUNDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Sancaktepe’de Mühendislik , Doğalgaz, Mekanik ve İnşaat Firması olan FSM Mühendislikten örnek davranış.

Aralık ayında Çin’de başlayıp tüm dünyayı saran ve 10 Marttan itibaren Türkiye’de  görülen Koranavirüs yani(Covid 19) ile mücadele ettiğimiz bu günlerde hayır sever iş adamları elini taşın altına koymaya devam ediyor. Koranavirüs tedbirleri altında 65 yaş ve üzerine sokağa çıkma yasağı uygulanıyor. 65 yaş ve üzeri büyüklerimiz için harekete gecen FSM Mühendislik yönetimi kimsesiz 65 yaşındaki ihtiyaç sahipleri için 80 kumanya hazırlatarak ihtiyaç sahiplerine teslim etti.

ALLAH’IN EMANETİDİR

Sancaktepe merkezli hizmet veren FSM Mühendislik yönetimi 65 yaşındaki kimsesiz ihtiyaç sahipleri için 80 paket kumanya hazırlatarak teslim eden FSM Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gür, “yaşlılarımız bizlere Allah’ın emanetidir. Ülke olarak Koranavirüs nedeniyle yaşadığımız bu sıkıntılı günlerde firma olarak ne yapabiliriz diye düşünürken aldığımız kararla 65 yaş ve üzeri yalnız ve bakıma muhtaç olan yaşlılarımıza özel kumanya kolisi hazırlatarak teslim ettik. “

BİZDE BİR ELİN VERDİĞİNİ

2008 Yılında Sancaktepe’de Mühendislik,  Doğalgaz, Mekanik ve İnşaat Firması olarak hizmet veren FSM Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gür, “12 yıldır FSM Mühendislik olarak Sancaktepe’de hizmet vermekteyiz. Yaşadığımız süreçte bizlerde ufakta olsa elimizi taşın altına koymak ve komşumuza destek olmak için yaptığımız kumanya paketlerimizi teslimatında özenle belirleyerek kimseyi rencide etmeden dağıtımını yaptık. Bizde bir elin verdiğini diğer elin görmemesi konusunda ki hassasiyetimiz ortaya koyarak gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı.