FSM MÜHENDİSLİK BİTCOİN İLE SATIŞLARA BAŞLADI -Sancaktepe News

SON DAKİKA

FSM MÜHENDİSLİK BİTCOİN İLE SATIŞLARA BAŞLADI

Bu haber 12 Nisan 2021 - 13:26 'de eklendi ve 81 views kez görüntülendi.

FSM MÜHENDİSLİK BİTCOİN İLE SATIŞLARA BAŞLADI

Sancaktepede ilklerin adresi FSM Mühendislikten Bitcoin ile Doğalgaz Kombi satışlarını başlattı.

Sancaktepe’de Mühendislik Doğalgaz Mekanik İnşaat Firması olarak hizmet veren FSM Mühendislik, kripto para Bitcoin ile Doğalgaz Kombi satışı yaptığını duyurdu. FSM Mühendislik, nakit, kredi kartından sonra müşterilerine kripto para Bitcoin ile alışveriş yapma seçeneği sundu.

Yeni dünya düzeninde ülkelerin ve insanların ekonomi anlayışları değişime uğramaya devam ediyor. Dünyanın dijitalleşmesiyle birlikte yaşanan süreçte sanal para birimi olan Bitcoin kullanımı Sancaktepede artmaya devam ediyor. BTC yatırım grubunun başlatmış olduğu çalışmaları ile Sancaktepede ilk Bitcoin ile alışveriş yapma kararı alan firma FSM Mühendislik oldu.

Ramazan GÜR
FSM Mühendislik Genel Müdürü

“SANCAKTEPEDE İLK FİRMA OLDUK”

“Son dönemde gündemden düşmeyen Bitcoin’u nasıl firma olarak değerlendire bileceklerinin düşündüklerini dile getiren FSM Mühendislik Genel Müdürü Ramazan Gür, “tüm Dünya ve Türkiye de kripto paralara yönelimin arttığını yakından takip etmekteyim. FSM Mühendislik yönetimi olarak yapmış olduğumuz çalışma ile Sancaktepede Bitcoin ile ilk alışveriş yapan firma olduk” dedi.

“GENÇLERİMİZİN İLGİSİ BÜYÜK”

Z kuşağı ile birlikte kripto paralara ilginin arttığını dile getiren Ramazan Gür, “Gençlerimizin kripto paraya ilgisi yoğun. Gençler ekonomik gelirlerini ve yatırımlarını başta Bitcoin üzerinden değerlendiriyorlar. İlerleyen dönemlerde kripto paraya ilginin tamamen artacağını düşünüyorum. Müşterilerimize ekstra bir ödeme seçeneği sunuyoruz” dedi.

“GÜZEL TEPKİLER ALIYORUZ”

Müşterilerinin İlk başta şaşırdığını dile getiren FSM Mühendislik Genel Müdürü Ramazan Gür, “müşterilerimizin uygulamadan memnun olduğunu görüyoruz. Kripto para borsası kullananlar Bitcoin ile Sancaktepede ödeme yapmanın sevincini yaşıyorlar. Güzel, tepkiler alıyoruz. Firma olarak ilgi çekmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” ifadelerini kullandı.