Sancaktepe NewsSancaktepe News

SON DAKİKA

DOÇ. DR. ALPASLAN TANOĞLU, RAMAZAN, BOLLUK, BEREKET, RAHMET VE HUZURA VESİLE OLSUN

Bu haber 02 Nisan 2022 - 16:15 'de eklendi ve 160 views kez görüntülendi.

Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Alpaslan Tanoğlu, Ramazan-ı Şerifin başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Büyük heyecanla beklediğimiz mübarek Ramazan-ı Şerif’e erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Alpaslan Tanoğlu, “bu mübarek ayın hepimiz için bolluk, bereket, rahmet ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Alpaslan Tanoğlu, “Rahmetin, bereketin ve dayanışmanın öne çıktığı on bir ayın sultanı olarak büyük heyecanla beklediğimiz mübarek Ramazan-ı Şerif’e erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Maneviyatı ile hepimizi saran mübarek Ramazan ayının gelmesi ile inancımızın ve kültürümüzün vazgeçilmezleri olan ‘yardımlaşma`, ‘dayanışma’ ve `paylaşma` hususlarındaki hassasiyet ve buna verilen ehemmiyet daha da artmaktadır. Bu rahmet ve mağfiret ayının hepimizi kucaklayan manevî atmosferi; yapılan yardımları, hayırları ve ihsanları kat ve kat arttırmaktadır”.

Doç. Dr. Alpaslan Tanoğlu, “Bu mübarek ayda hepimize düşen vazife; yardımlaşmanın, paylaşmanın ve dayanışmanın güzelliğini en güzel şekilde yaşayıp yaşatmaktır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm halkımızın ve İslam aleminin Ramazan-ı Şerif’ini en içten dileklerimle tebrik ediyor ve bu mübarek ayın hepimiz için bolluk, bereket, rahmet ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.